Apie mus

MONO Recruitment įdarbinimo agentūra yra pirmaujanti tarp Lietuvos agentūrų pagal įdarbintus žmones Anglijoje. Mūsų sėkmės paslaptis: glaudžiai užmegzti santykiai su patikimiausiomis Anglijos agentūromis bei darbdaviais, nuolatinis konsultavimasis apie naujausius darbo pasiūlymus. Visuomet turime ką pasiūlyti žmonėms mokantiems anglų kalbą, tačiau siūlome darbus ir nemokantiems kalbėti anglų kalba. Stengiamės visada tobulėti, kad klientams nekiltų abejonių dėl mūsų profesionalumo. Teikiame aukščiausio lygio konsultacijas apie darbą Anglijoje, o kadangi auganti konkurencija stumia mus į priekį, paslaugas atliekame greičiausiai bei kokybiškiausiai iš visų. Darbus siūlome ne tik didžiausiuose Anglijoje miestuose, bet ir mažesniuose regionuose. Garantuojame aukštą darbo užmokestį bei puikias darbo sąlygas.

 

Esame viena iš nedaugelio agentūrų, kuri siūlo ne tik darbą, tačiau pasirūpina ir Jūsų kelione iki Anglijos, atvykusiuosius pasitinkame, padedame rasti gyvenamąjį plotą bei padedame sutvarkyti visus reikalingus dokumentus. Iškilus nenumatytoms problemoms nuolatos galite kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie kaip įmanoma greičiau išspręs atsiradusius nesklandumus. Mes rūpinamės savo klientais ne tik iki įdarbinimo, bet ir po jo, taip užtikrindami šimtaprocentinį pasitenkinimą mūsų paslaugomis ir pozityvias rekomendacijas klientų draugams bei šeimos nariams.

 

Agentūros tikslai:

Suteikti aukščiausio lygio konsultacijos įsidarbinimo Anglijoje klausimais;

Nuolat pateikti naujausius bei pelningiausius darbo pasiūlymus;

Klientams suteikti kokybiškiausias gyvenamojo būsto radimo, pasitikimo Anglijoje, dokumentų tvarkymo bei kelionės organizavimo paslaugas;

Rūpintis klientais, kad šie liktų patenkinti mūsų paslaugomis.

Kodėl verta rinktis mus?

Pažadame

– Suteikti aukščiausio lygio konsultacijas įsidarbinimo Anglijoje klausimais;

– Vakarų Europos standartus atitinkantį atyginimą;

– Visas socialines garantijas;

– Pateikti darbo pasiūlymų ir nemokantiems anglų kalbos;

Įsipareigojame

– Siūlyti tik pelningiausius darbo pasiūlymus;

– Suteikti gyvenamąjį būstą;

– Organizuoti kleionę iki Anglijos, o nuvykus pasitikti;

– Rūpintis klientais iki įdarbinimo ir po jo.