Darbas be anglų kalbos

Nepaprastai paprastas darbas Anglijoje ir jaunam ir vyresniam (be kalbos)

Siūlomas darbas narcizų skynėjams, pakuotojams ir kokybės kontrolieriams. Visi šie darbai yra glaudžiai susiję, kadangi skynėjai skina gėles, jas pristato į specialius punktus, po to gėlės yra vežamos ir pakuotojai jas pakuoja į pundelius, vėliau kokybės kontrolieriai patikrina ar gėlės tinkamos pardavimui, o po to narcizai išvežami į prekybos centrus.

Darbas Anglijoje be anglų kalbos

Darbas Anglijoje be anglų kalbos. Siūlomi darbai fabrikuose, kuriems nereikalinga anglų kalba, taip pat norima pabrėžti, kad dažniausiai tai yra siūloma būtent sezono metu, kadangi ne sezono metu darbuotojai dažniau priimami su kalba.

Siūlomas darbas Anglijoje (mažai kaštų reikalaujantis išvykimas)

Siūlomas pelningas darbas narcizų skynėjams, skubus išvykimas. Taip pat siūlomas ir narcizų sandėlininko darbas, kuriame darbuotojai yra atsakingi už narcizų atrinkimą, kokybiški narcizai atrenkami pardavimui, o nekokybiški yra išmetami.

Darbas maisto produktų fabrike

Darbas Anglijoje maisto produktų fabrike, kaip ir įprastai, fabriko darbo specifika analogiška: pakavimas, fasavimas arba etikečių klijavimas, darbuotojai yra apmokomi ir tik tuomet leidžiama dirbti savarankiškai, beje, už apmokymus taip pat yra mokamas atlyginimas.

Darbas vaisių sandėliuose

Darbas Anglijoje vaisių sandėlyje. Darbo specifika: priimti krovinį, iškrauti, sandėliuoti jį, tikrinti kokybę, pakuoti, rūšiuoti, vėliau pakrauti tinkamas prekes ir paruošti išsiuntimui bei pildyti su tuo susijusius dokumentus. Darbuotojai yra aprūpinami ganėtinai naujomis technologijomis, tad tai palengvina darbą.

Karjeros galimybes teikiantis darbas Anglijoje (bananų fabrike)

Siūlomos pakuotojų, fasuotojų ir etikečių klijuotojų pozicijos bananų fabrike. Darbas nėra sudėtingas fiziškai, tiesiog reikia stovėti prie konvejerio. Tai vienas daugiausiai valandų siūlantis darbas fabrike.

Darbas Anglijoje daržovių fabrike

Siūlomas darbas daržovių fabrike pakuotojams, fasuotojams ir etikečių klijuotojams. Darbas tinkamas kiekvienam, kadangi fiziškai nėra sunkus. Darbo patirtis nėra būtina todėl, kad kiekvienam yra rengiami apmokymai. Šį darbą dažniausiai renkasi tie, kurie nemoka anglų kalbos, nes ji yra nereikalinga.

Vasaros darbai žemės ūkyje Anglijoje

Siūlome darbą žemės ūkio sektoriuje Anglijoje. Siūlomi įvairaus pobūdžio darbai: braškių, aviečių skynimas, rinkti obuolius, porus, brokolius bei kitas daržoves ir vaisius. Atlyginimas mokamas už padarytą darbą, todėl kiek uždirbsi priklauso tik nuo Tavęs!

Darbas Anglijoje vasarą daržovių fabrikuose

Vasaros sezono metu daržovių fabrikuose reikia daug darbuotojų, todėl būtent šie fabrikai turi daug naujų darbo pasiūlymų. Fabrikuose pagrinde dirbama prie daržovių pakavimo linijos. Vasarą pageidaujama dirbti daug viršvalandžių, taip pat žmonės dirba savaitgaliais, todėl tai yra puiki proga užsidirbti. Galima vykti dirbti poromis.

Darbas Anglijoje vaisių sandėlyje Vasarai

Siūlomas darbas vasarai vaisių sandėlyje pakuotojams, fasuotojams ir etikečių klijuotojams. Visi šių pozicijų atstovai dirba prie konvejerio, tačiau taip pat reikialingi ir krovikai, kurie pakrauna prekes į vilkikus arba iškrauna atvežtą produkciją.