Darbas su anglų kalba

Nepaprastai paprastas darbas Anglijoje ir jaunam ir vyresniam (be kalbos)

Siūlomas darbas narcizų skynėjams, pakuotojams ir kokybės kontrolieriams. Visi šie darbai yra glaudžiai susiję, kadangi skynėjai skina gėles, jas pristato į specialius punktus, po to gėlės yra vežamos ir pakuotojai jas pakuoja į pundelius, vėliau kokybės kontrolieriai patikrina ar gėlės tinkamos pardavimui, o po to narcizai išvežami į prekybos centrus.

Darbas Anglijoje be anglų kalbos

Darbas Anglijoje be anglų kalbos. Siūlomi darbai fabrikuose, kuriems nereikalinga anglų kalba, taip pat norima pabrėžti, kad dažniausiai tai yra siūloma būtent sezono metu, kadangi ne sezono metu darbuotojai dažniau priimami su kalba.

Siūlomas darbas Anglijoje (mažai kaštų reikalaujantis išvykimas)

Siūlomas pelningas darbas narcizų skynėjams, skubus išvykimas. Taip pat siūlomas ir narcizų sandėlininko darbas, kuriame darbuotojai yra atsakingi už narcizų atrinkimą, kokybiški narcizai atrenkami pardavimui, o nekokybiški yra išmetami.

Siūlomas darbas Anglijoje vištienos fabrike.

Siūlomas darbas vištienos fabrike pakuotojams, fasuotojams ir pagalbiniams darbuotojams. Tai yra vienas pelninigiausių ir populiariausių darbų fabrikuose, kadangi darbdaviai duoda padirbėti nemažai viršvalandžių taip pat yra siūlomos visos socialinės garantijos.

Nuotaikingas darbas Londone vyrams ir moterims

Siūlomas darbas viešbučiuose vyrams ir moterims (kambarinėms ir porteriams). Kambarinės teikia kambarių tvarkymo paslaugas, o porterių pareiga padėti kambarinėms su iškilusiais nesklandumais taip pat aptarnauti svečius, pristatyti tai, ko jiems reikia.

Inovatyvus darbas Anglijoje, spaustuvėje

Siūlomas darbas spaustuvėje linijos operatoriams, pagalbiniams darbuotojams ir krovėjams, linijos operatoriai atsakingi už spausdinamos makulatūros kokybę ir gamybos terminus, pagalbiniai darbuotojai atlieka paprastesnius darbus, o krovėjai krauna produkciją į sunkvežimius.

Darbas Anglijoje šokolado fabrike

Darbas Anglijoje šokolado fabrike yra vienas populiariausių darbų renkantis iš fabrikų. Darbo specifika: pakuoti, fasuoti paruoštą produkciją po to klijuoti etiketes. Mėgstantiems šilumą ir šokoladą tai yra pati geriausia vieta tobulėti, nes temperatūra šiame fabrike yra ganėtinai aukšta, o ir šokolado kasdien gausite paragauti.

Darbas maisto produktų fabrike

Darbas Anglijoje maisto produktų fabrike, kaip ir įprastai, fabriko darbo specifika analogiška: pakavimas, fasavimas arba etikečių klijavimas, darbuotojai yra apmokomi ir tik tuomet leidžiama dirbti savarankiškai, beje, už apmokymus taip pat yra mokamas atlyginimas.

Darbas vaisių sandėliuose

Darbas Anglijoje vaisių sandėlyje. Darbo specifika: priimti krovinį, iškrauti, sandėliuoti jį, tikrinti kokybę, pakuoti, rūšiuoti, vėliau pakrauti tinkamas prekes ir paruošti išsiuntimui bei pildyti su tuo susijusius dokumentus. Darbuotojai yra aprūpinami ganėtinai naujomis technologijomis, tad tai palengvina darbą.

Karjeros galimybes teikiantis darbas Anglijoje (bananų fabrike)

Siūlomos pakuotojų, fasuotojų ir etikečių klijuotojų pozicijos bananų fabrike. Darbas nėra sudėtingas fiziškai, tiesiog reikia stovėti prie konvejerio. Tai vienas daugiausiai valandų siūlantis darbas fabrike.

Darbas Anglijoje daržovių fabrike

Siūlomas darbas daržovių fabrike pakuotojams, fasuotojams ir etikečių klijuotojams. Darbas tinkamas kiekvienam, kadangi fiziškai nėra sunkus. Darbo patirtis nėra būtina todėl, kad kiekvienam yra rengiami apmokymai. Šį darbą dažniausiai renkasi tie, kurie nemoka anglų kalbos, nes ji yra nereikalinga.

Reikalingi CE kategorijos vairuotojai

Siūlomas darbas CE kategorijos vairuotojams Anglijoje. Reikalingi ištvermingi ir patyrę vairuotojai, norintys greitai užsidirbti didesnį kiekį pinigų, kadangi darbdaviai duoda didelį kiekį valandų. Šiuo metu tai yra pats pelningiausias darbo pasiūlymas, nes valandiniai atlyginimai siūlomi patys didžiausi.

Vasaros darbai žemės ūkyje Anglijoje

Siūlome darbą žemės ūkio sektoriuje Anglijoje. Siūlomi įvairaus pobūdžio darbai: braškių, aviečių skynimas, rinkti obuolius, porus, brokolius bei kitas daržoves ir vaisius. Atlyginimas mokamas už padarytą darbą, todėl kiek uždirbsi priklauso tik nuo Tavęs!

Darbas Anglijoje vasarą daržovių fabrikuose

Vasaros sezono metu daržovių fabrikuose reikia daug darbuotojų, todėl būtent šie fabrikai turi daug naujų darbo pasiūlymų. Fabrikuose pagrinde dirbama prie daržovių pakavimo linijos. Vasarą pageidaujama dirbti daug viršvalandžių, taip pat žmonės dirba savaitgaliais, todėl tai yra puiki proga užsidirbti. Galima vykti dirbti poromis.

Darbas Anglijoje vaisių sandėlyje Vasarai

Siūlomas darbas vasarai vaisių sandėlyje pakuotojams, fasuotojams ir etikečių klijuotojams. Visi šių pozicijų atstovai dirba prie konvejerio, tačiau taip pat reikialingi ir krovikai, kurie pakrauna prekes į vilkikus arba iškrauna atvežtą produkciją.

Darbas Tesco sandėlyje

Siūlomas darbas Tesco sandėliuose, krovikams, sandėliuotojams ir pagalbiniams darbininkams, kurie atsakingi už krovinių priėmimą, sandėliavimą, krovinių pakrovimą ir išvežimą iš sandėlių bei už kitus darbus, kurie susiję su sandėliavimu.

Darbas ZARA drabužių sandėlyje

Darbas Anglijoje sandėliuose ''ZARA'' Darbo specifika ganėtinai paprasta: rūšiuoti drabužius pagal etiketes, ''bar'' kodus ir tikrinti ar jie nėra brokuoti, pavieniais atvejais pakuoti, jeigu reikia ir krovikų darbas yra pakrauti siuntas į sunkvežimius.

Siūlomas darbas Anglijoje autokrautuvo vairuotojams

Darbas auto-krautuvo vairuotojams. Darbo specifika: paimti krovinius krautuvo pagalba ir nuvežti juos į sandėliavimo vietą, paimti iš sandėlio ir nugabenti į sunkvežimį. Labai svarbu, kad kandidatas į šia poziciją turėtų auto krautuvo pažymėjimą.

Amazon sandėliui reikalingi operatoriai

Siūlomas sandėlio operatoriaus darbas Amazon sandėlyje. Tai vienas prestižiškiausių darbų sandėlininkams. Kadangi darbas visiškai nėra sudėtingas, o atlyginimas tikrai viliojantis. Darbo specifika yra rūšiuoti siuntas pagal ''bar'' kodus.